Now part of TelecityGroup

Sepetiniz boş. Hemen aşağıdaki ürünleri ekleyin %5 indirim kazanın!

Bireysel Hosting

$20

SEPETE EKLE
Kontrol Paneli

Kontrol Panel

WEB YÖNETİMİ: Windows 2003, PHP4/PHP5 platformlarınızı kendiniz seçip, oluşturabilirsiniz.
FTP hostinginiz için gerekli kullanıcı adı/parola bilgilerinizi yaratabilir, varolanları değiştirebilirsiniz. Windows 2003 sunucularımızı tercih ediyorsanız, kullanmak istediğiniz .NET yazılımınızın sürümünü (1.1 veya 2.0) buradan değiştirebilir, FTP'nizdeki herhangi bir dizin için sayısız adet şifreli dizin yaratabilirsiniz.
MAIL YÖNETİMİ: Öncelikle yeni POP3 e-mail(e-posta) adresi açabilmeniz, varolanlar üzerinde parola değişikliği yapabileceğiniz, bunun yanı sıra bir mail adresinizi diğerine yönlendirmek veya gelen maillerin bir kopyasını farklı bir adrese kopyalamak gibi kısacası e-mail hostinginizle ilgili tüm işlemleri online ve kolayca yapabileceğiniz sayfamızdır.
DNS GÜNCELLEME: Bir çok hosting şirketinin aksine, SadeceHosting'den aldığınız domainizin DNS'lerini (Domain Name Server) siz kendiniz, online ve kolayca kendi kontrol panelinizden değiştirme hakkına sahipsinizdir.
DNS değişikliğinin dünya genelinde güncellemesi için tarafımızdan herhangi bir onaya ihtiyaç bulunmamaktadır.
DNS değişikliği için ayrıca ücret talep edilmez.
DOMAIN WHOIS BİLGİLERİ: SadeceHosting'den aldığınız domainlerde varsayılan whois (kimlik) bilgilerinde kişisel bilgilerinizi korumak adına sizin bilgileriniz yer almaz. Domaininizin whois bölümünde kendi bilgilerinizin yer almasını isterseniz, kontrol paneliniz üzerinden Admin, Registrant ve Tech iletişim bilgilerini dilediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz.
MYSQL VERITABANI YÖNETİMİ: MySQL Veritabanı Yönetimi sayfası tüm web hosting paketimizde bulunan MySQL veritabanı ayarlamalarını, yeni veritabanı oluşturma, söz konusu veritabanı için kullanıcı yaratma ve kullanıcı haklarını düzenleme işlemlerini yapabileceğiniz bir bölümdür. Ayrıca uzaktan erişim için kullanabileceğiniz PHPMyAdmin bilgilerinizi de bu sayfada bulabilirsiniz.
FATURA VE ÖDEMELER: SadeceHosting'ten satın aldığınız her şey muhasebemiz tarafından onaylanıp, faturalanmakta ve düzenli olarak adresinize postalanmaktadır. Kontrol Paneliniz'in Faturalama özelliği sayesinde iki hosting siparişinizin birini ayrı, bir diğerini ayrı fatura bilgileri vermeniz ve faturalatmanız da mümkün. Ayrıca tıp kı banka hesabınızda olduğu gibi, SadeceHosting Kontrol Panel'den de kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı verebilir ve ödemeleriniz için ayrıca vakit kaybetmek zorunda kalmazsınız.
KİŞİSEL BİLGİLER: Kişisel bilgileriniz hem sizin güvenliğiniz için hem bizim sizin işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabilmemiz için önemlidir. Kontrol Panel'inizin Kişisel Bilgiler bölümünde bulunan bilgilerinizi güncel tutarak, sizinle olan iletişimimizi sağlamlaştırabilir, gerek ödeme, gerekse sistem güncelleme gibi bilgilendirme mesajlarını size daha kolay ve hızlı ulaştırabiliriz. Ayrıca SadeceHosting Kontrol Panel parolanızı da bu sayfa üzerinden güncelleyebilirsiniz.
SİPARİŞLER: SadeceHosting'den daha öncesinde vermiş olduğunuz siparişinizle alakalı; kaç adet e-mail kaydınızın olduğunu, kalan FTP, MySQL veritabanı vb. tüm kotalarınızı bu sayfalar üzerinden online ve kolayca takip edebilirsiniz.
BAYİ PANELİ ÖZEL / BAYİ AYARLARI: SadeceHosting'den standart web hosting paketleri dışında içerisinde 11 adet domain barındırabileceğiniz Bayi Hosting Paketi de satın alabilirsiniz. Bayi Hosting müşterilerimiz için Kontrol Panelimizin bir çok artı avantajı mevcuttur. Bayi müşterilerimiz kendi müşterilerine özel, kendi kontrol panel adreslerini açabilir ve kendi logo ve iletişim bilgilerini koyabilirler. Bu sayede bayilerimiz SadeceHosting'le, müşterileri ise bayi müşterilerimizle çalışmanın farkını ve kolaylığını yaşayacaktır.
  
 

Webmail: mail.sadecehosting.com
SMTP Server: mail.sadecehosting.com
POP3 Server: mail.sadecehosting.com

  • NS1: ns1.sadecehosting.com // 77.92.152.10
  • NS2: ns2.sadecehosting.com // 77.92.153.10
  • NS3: ns3.sadecehosting.com // 77.92.152.11
  • NS4: ns4.sadecehosting.com // 77.92.153.11
  • NS5: ns5.sadecehosting.com // 77.92.153.20
  • NS6: ns6.sadecehosting.com // 77.92.153.21